معرفی انواع ماژول

معرفی ماژول SIM800C GSM شرکت SIMCOM

SIM800C یک ماژول کامل 4 باند GSM/GPRS از نوع SMT است که با تکیه بر پارامترهای قیمت مناسب و کارآیی بالا، در طراحی محصولات تولیدکنندگان مورد استفاده قرار بگیرد. ماژول SIM800C با پشتیبانی از چهار باند 850/900/1800/1900 MHz میتواند صدا، SMS (پیام کوتاه) و اطلاعات داده را با مصرف انرژی بسیار کم انتقال دهد. این ماژول با اندازه کوچک 17.6*15.7*2.3 میلی متر برای طراحی محصولات و بردهای باریک و جمع و جور بسیار مناسب میباشد.

نوشته شده توسط فاطمه رضوانی

Simcom SIM800C
مطالعه تکمیلی
GPS Module ublox NEO-6M
مطالعه تکمیلی

معرفی ماژول NEO-6M GPS شرکت UBLOX

ماژول مخابراتی NEO‑6M از محصولات شرکت UBLOX (با مرکزیت کشور سوئیس) با عملکرد بسیار بالا در زمینه موقعیت یابی و برخورداری از اندازه کوچک، بعنوان قدیمی ترین و پرکاربردترین ماژول GPS در میان تولیدکنندگان و طراحان تخصصی الکترونیک میباشد. طراحی ماژول های UBLOX با ساختار داخلی بسیار پیشرفته و بروز، مصرف انرژی کم و ارسال/دریافت دقیق داده را برای کاربر فراهم مینماید. قابلیت اتصال انعطاف پذیری در طراحی و در دسترس بودن (از جمله در نمایندگی رسمی میکرو مدرن با تامین ماژول های اورجینال از کشور سوئیس) ویژگی های کاربردی این ماژول میباشد.

نوشته شده توسط فاطمه رضوانی

معرفی ماژول SIM868 GSM شرکت SIMCOM

ماژول SIM868 محصول قدیمی شرکت سیمکام، یک ماژول 4 باند GSM/GPRS با تکنولوژی بروز، برای ناوبری ماهواره ای بسیار مناسب میباشد. طراحی جمع و جور این ماژول به همراه پد های LCC و LGA، به طور قابل توجهی موجب صرفه جویی در زمان و هزینه مشتریان برای توسعه برنامه های کاربردی فعال GNSS شده است. ماژول SIM868 شامل یک رابط صنعت استاندارد میباشد که به داده های متغیر این امکان را میدهد که بصورت یکپارچه و همزمان در هر مکان و هر زمان با پوشش سیگنال، قابل ردیابی باشند.

نوشته شده توسط فاطمه رضوانی

معرفی ماژول SIM868 GSM شرکت SIMCOM
مطالعه تکمیلی
معرفی ماژول FC10 WIFI شرکت QUECTEL
مطالعه تکمیلی

معرفی ماژول FC10 WIFI شرکت QUECTEL

کوچکترین ماژول وای فای از سری قطعات Short Range Module شرکت Quectel با سایز بسیار فشرده و کوچک 16.6mm در 13mm در 2.1mm، ماژول FC10 می باشد. پکیج LCC در کنار سایز کوچک این ماژول، باعث کاهش هزینه برد نهایی و برآورده کردن حداکثر نیاز مشتری شده است. این ماژول بر اساس تکنولوژی Surface Mount ساخته شده و آن را بعنوان یک سخت افزار ایده آل برای پروژه های مقاومتی در فضاهایی با شرایط فیزیکی خاص، مطرح کرده است.

نوشته شده توسط حامد  اله وردی لو

معرفی ماژول L76 GNSS شرکت QUECTEL

ماژول فوق العاده کوچک L76، یک گیرنده GNSS با قابلیت دسترسی همزمان به سیستم های GPS، GLONASS BeiDou، Galileo و QZSS می باشد. این ماژول با پشتیبانی از 33 کانال ردیابی، 99 کانال مالکیت و 210 کانال PRN میتواند هر ترکیبی از سیگنال های ماهواره ای را دریافت و داده های مربوط به آن را پردازش نماید.

نوشته شده توسط علی افراشته

معرفی ماژول L76 GNSS شرکت QUECTEL
مطالعه تکمیلی
1397-12-2 20:42:31 +03:30