EVERLIGHT 1398-3-25 16:52:11 +04:30
Everlight Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی everlight در ایران
Everlight Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی everlight در ایران

معرفی شرکت EVERLIGHT

شرکت Everlight Electronics در سال 1983 در تایوان توسط رابرت یاه تاسیس شد. این مجموعه با بیش از 33 سال تجربه تحقیق و توسعه در زمینه قطعات الکترونیکی صلاحیت اعتماد فنی و بازرگانی از جانب تولیدکنندگان سراسر جهان را دارد. شرکت Everlight Electronics با تکیه بر برند شناخته شده خود، در بازار جهانی رقابتی، در رتبه پنج جهان قرار دارد. در حال حاضر این مجموعه عظیم شامل بیش از 6400 کارمند در چین، هنگ کنگ، ژاپن، کره، سنگاپور، مالزی، هند، آلمان و ایالات متحده آمریکا می باشد.

زمینه های فعالیت شرکت EVERLIGHT

بسته های محصولاتی شرکت Everlight Electronics با حداکثر کیفیت و ضمانت کارایی شامل LED های با قدرت بالا، LED های SMD، لامپ ها، قطعات روشنایی، ماژول های روشنایی LED، نمایشگرهای دیجیتال، Opto-couplers و مادون قرمز برای کاربردهای مختلف می باشد. شرکت Everlight Electronics رضایت مشتری را به عنوان اولویت اصلی خود قرار داده است و نکته قابل توجه این مجموعه مداومت در بهبود روش های تولید، بهره وری، انعطاف پذیری و بهره وری تولید می باشد.

Everlight Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی everlight در ایران

نمایندگی رسمی شرکت EVERLIGHT در ایران

میکرو مدرن به عنوان نمایندگی رسمی Everlight Electronics در ایران، با تکیه بر قدرت اجرایی در خرید قطعات اورجینال توسط دفاتر چین و هنگ کنگ خود، این افتخار را دارد تا نسبت به تهیه و توزیع کلیه قطعات مندرج در وب سایت رسمی شرکت Everlight Electronics از درب کارخانه، برای تولیدکنندگان و محققان کشور عزیزمان اقدام نماید.