HOLTEK 1398-3-25 14:49:29 +04:30
Holtek Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی holtek در ایران
Holtek Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی holtek در ایران

معرفی شرکت HOLTEK

شرکت Holtek Semiconductor یکی از پیشگامان حرفه ای طراحی آی سی در تایوان است که فعالیت های تجاری اصلی خود را در زمینه میکروکنترلر و طراحی و بازاریابی جزء محیطی متمرکز کرده است. این شرکت از سالهای ابتدایی تاسیس خود در سال 1998، انرژی خود را به طور مداوم در پیشرفت محصول جدید و نوآوری مهارت ها متمرکز کرده است. شرکت Holtek Semiconductor علاوه بر تاسیس دفتر مرکزی و تمرکز بر فعالیت های پژوهشی و توسعه ای در حوزه علمی در شهر Hsinchu، محل فروش شبکه جهانی را در اختیار همه کشورها و مناطق مهم جهان قرار داده است.

زمینه های فعالیت شرکت HOLTEK

استراتژی توسعه محصول Holtek Semiconductor بصورت قطعی در دو زمینه میکروکنترلر و دستگاه های محیطی میکروکنترلر است. در این راستا، این شرکت تصویر خود را به عنوان یک طراح حرفه ای MCU با توسعه ناحیه کاربری MCU و سطح خدمات برای مشتریان ایجاد کرده است. در حال حاضر این شرکت دارای انواع عمومی و نوع خاصی از میکروکنترلرها است که علاوه بر اینکه در برنامه های کاربردی عمومی مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده تخصصی از صدا، ارتباطات، لوازم جانبی کامپیوتر، لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، خودرو و امنیت را نیز دربرمیگرد.
علاوه بر این، این شرکت طیف وسیعی از دستگاه های مدیریت قدرت، تراشه های ال سی دی،LED drive ، سنسورهای شناسایی اثر انگشت با وضوح بالا و انواع مختلف ماژول های سنسور و سایر دستگاه های جانبی را شامل میشود و مشتریان خود را با مجموعه ای از راه حل های کاربردی محافظت می کند.

Holtek Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی holtek در ایران

نمایندگی رسمی شرکت HOLTEK در ایران

شرکت Holtek Semiconductor به منظور ادامه رشد و پیشرفت کسب و کار، علاوه بر ادامه دادن به گستره وسیعی از محصولات در محدوده دستگاه فعلی خود با طراحی نیمه هادی های حرفه ای، تولید ویفر و تست بسته، قادر به ارائه خدمات به مشتریان و بهبود کارایی کلی خویش خواهد بود.
شرکت میکرو مدرن به عنوان تنها نمایندگی رسمی شرکت Holtek در ایران، این افتخار را دارد با پشتیبانی کارکنان فنی و دفاتر بازرگانی در چین و هنگ کنگ این امکان را برای تولید کنندگان محترم فراهم نموده است تا نسبت به سفارش گیری و تحویل تمام قطعات اصلی موجود در وب سایت رسمی این شرکت در کوتاهترین بازه زمانی و با قیمت مناسب در تعداد محدود و تعداد بالا  اقدام نماید.