MERCURY 1398-3-25 17:38:29 +04:30
Mercury Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی mercury در ایران

معرفی شرکت MERCURY

شرکت MERCURY Electronic با سابقه 40 ساله در سال 1973 با مرکزیت تایوان و بعنوان اولین تولید کننده کریستال کوارتز در این کشور تاسیس شد. این شرکت بعنوان یکی از پیشگامان صنعت کریستال و با تکیه بر واحد تحقیق و توسعه قوی همچنان با محصولات جدید و بسیار دقیق به پیشرفت کاری خود ادامه میدهد.

زمینه های فعالیت شرکت MERCURY

محصولاتی با مشخصات فنی دقیق در اندازه های مینیاتوری و با بازه فرکانسی هشتصد مگاهرتز در کنار اخذ استاندارهای فنی لازم، قطعات الکترونیکی خروجی این مجموعه را در میان برندهای شناخته شده صنعت کریستال، بعنوان یک نمونه موفق مطرح کرده است. کاربردهای قطعات این شرکت، فناوری های فضایی، ارتباطات از راه دور و قطعات مصرفی متداول را شامل میشود.اخذ گواهینامه های استاندارد بین المللی ISO 9001: 2008 و ISO 14001: 2004 در کنار راه اندازی سیستم جامع مدیریت محیط زیست (بدلیل استفاده از جیوه) و وجود دفاتر مرکزی در قاره آفریقا و اروپا و کالیفرنیا ایالات متحده آمریکا امکان تولید و تحویل قطعات در یک روز تا چهار روز را برای تولید کنندگان فراهم آورده است.

Mercury Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی mercury در ایران

نمایندگی رسمی شرکت MERCURY در ایران

شرکت میکرو مدرن بعنوان تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت MERCURY Electronic در ایران، امکان خرید قطعات اورجینال موجود در وب سایت رسمی این شرکت را بعنوان نمونه های تست و یا استفاده در تولیدات تعداد بالا برای متخصصین الکترونیک و تولید کنندگان محترم در کشور فراهم نموده است.
شما می توانید نسبت به بررسی قطعه (کریستال و موارد مشابه) مورد نظر خود از وب سایت رسمی شرکت MERCURY Electronic یا از صفحه فروشگاه آنلاین اختصاصی برند مرکوری در وب سایت میکرو مدرن اقدام و نسبت به استعلام موجودی از شرکت میکرو مدرن و سفارش خرید و یا ارائه پیش فاکتور آن اقدام فرمایید …