/یادگیری تخصصی و دانلود رایگان
یادگیری تخصصی و دانلود رایگان 1398-1-27 12:28:21 +04:30
کتاب برنامه نویسی میکروکنترلر
کتاب برنامه نویسی میکروکنترلر

تنوع زبان های مختلف در کتاب های تخصصی برنامه نویسی انواع میکروکنترلرها به زبان انگلیسی بصورت نسخه کامل کتاب و بدون حذف در اختیار شما میباشد. دسترسی به مجموعه مفید انواع کتب تخصصی، با امکان دانلود رایگان در فرمت متداول PDF به منظور مطالعه در تلفن همراه و کامپیوترهای شخصی در این بخش از وب سایت میکرو مدرن مقدور میباشد.

نوشته شده توسط حامد اله وردی لو

طراح بردهای الکترونیک که با صنعت و تولید درگیر میباشند و در واحد فنی و مهندسی کارخانه ها مستقر میشوند به استفاده از اصطلاحات خاص در ارتباط بین قطعات الکترونیک و سخت افزارهای تولید شده مبادرت میکنند. این اصطلاحات مهندسی الکترونیک در انتها به یک قطعه با پارت نامبر خاص منتهی میشود. مجموعه فنی میکرو مدرن بدلیل ارتباط مستقیم با تولید کنندگان بردها و محصولات الکترونیکی، سعی در آماده سازی مجموعه ای از این اصطلاحات با ضمیمه معرفی قطعه مرتبط با آن برای قشر دانشجویی و علاقمند به الکترونیک را دارد. شما میتوانید در این بخش با اصطلاحات مهندسی الکترونیک آشنا شده و قطعات متداول استفاده شده در خطوط تولید برخی شرکت های بزرگ را بشناسید.

نوشته شده توسط علی افراشته

اصطلاحات مهندسی الکترونیک
معرفی میکروکنترلر

در این بخش شما میتوانید با انواع میکروکنترلرهای جدید با اطلاعات کامل برای زمینه کاری مناسب، که در مجموعه میکرو مدرن نیز دارای موجودی میباشند آشنا شوید. معرفی تخصصی، قابلیت ها، پارامترهای آن و دیتاشیت قطعه مورد بحث دربرگیرنده بخش های مختلف برای هر میکروکنترلر میباشد. امید داریم راهنمای خوبی برای افزایش اطلاعات الکترونیک شما باشیم.

نوشته شده توسط علی افراشته

دانلود رایگان با لینک مستقیم و با فرمت PDF برای تمام شماره های نشریه معتبر تخصصی الکترونیک با نام Electronic Product در این بخش قابل دسترس میباشد. تمام شماره های آپلود شده با کیفیت قابل قبول، حجم کم و با زبان اصلی (انگلیسی) میباشد و برای متخصصان الکترونیک که تمایل به آگاهی از دانش روز الکترونیک دارند قطعا مفید خواهد بود.

نوشته شده توسط علی افراشته

نشریه Electronic Product
پروژه های عملی تست شده

پروژه های ساخت دستگاه و ابزارآلات الکترونیک تست شده و مطمئن، با میکروکنترلرهای ارزان و کاربردی برند Holtek به همراه فایل pcb و شماتیک و حتی در صورت لزوم فایل hex با زبان بسیار ساده و قدم به قدم شامل مقدمه، ساختار مدار، شرح میکروکنترلرها و آی سی های بکار رفته در آن، در این بخش قابل دسترس میباشد. امکان دانلود بدون محدودیت فایل های مرتبط و دسترسی به دیتاشیت قطعات در سایر بخش های وب سایت، نکات بارز آموزش های این بخش میباشد.

نوشته شده توسط حامد اله وردی لو

ماژول های مخابراتی جزء لاینفک مدارات و سیستم های مخابراتی و مکان یابی میباشند که تنوع جالب توجه آنها از لحاظ امکانات علی الخصوص در سه برند شناخته شده و محبوب U-blox و Simcom و Quectel باعث شده است در این بخش نسبت به معرفی تخصصی ماژول های پرکاربرد و جدید شامل بخش های معرفی، توضیح ویژگی ها و قابلیت ها و همچنین دیتاشیت های اصلی با لینک مستقیم و بدون نیاز به ثبت نام در وب سایت اقدام نماییم. انشالا که این اطلاعات فنی برای شما عزیزان مفید خواهد بود.

نوشته شده توسط علی افراشته

معرفی انواع ماژول
اینترنت اشیاء NB-IOT

در این بخش مجموعه ای از مقالات و آموزش های مرتبط با مبحث روز اینترنت اشیاء یا همان NB-IOT از متخصصین این امر در دو زبان انگلیسی و فارسی و بصورت فایل PDF گردآوری شده است. شما میتوانید این فایل ها را بدون محدودیت و البته مشاهده مقدمه آن بصورت کامل و بدون پرداخت هزینه، با لینک مستقیم دانلود و استفاده نمایید.

نوشته شده توسط حامد اله وردی لو

امکان دانلود برخی نسخه های مجله بسیار قدیمی تخصصی الکترونیک (کهربا) با لینک مستقیم و با فرمت PDF برای شما دوستان عزیز در این بخش فراهم شده است. تمام شماره های آپلود شده با کیفیت خوب و بدون حذف و با زبان فارسی میباشد. امید است اطلاعات مندرج در آن برای شما مفید باشد.

نوشته شده توسط عباس حسین پور

مجله تخصصی کهربا
یادگیری تخصصی و دانلود رایگان / میکرو مدرن تامین کننده انواع قطعات الکترونیک مخابراتی و پزشکی / ارسال لیست و مشاوره فنی / مونتاژ SMD و ساخت Stencil / تلفن: ۰۲۱۶۶۷۳۷۳۲۰ نمابر: ۰۲۱۶۶۷۳۳۴۷۶ میکرو مدرن تامین کننده انواع قطعات الکترونیک مخابراتی و پزشکی / ارسال لیست و مشاوره فنی / مونتاژ SMD و ساخت Stencil / تلفن: ۰۲۱۶۶۷۳۷۳۲۰ نمابر: ۰۲۱۶۶۷۳۳۴۷۶ میکرو مدرن تامین کننده انواع قطعات الکترونیک مخابراتی و پزشکی / ارسال لیست و مشاوره فنی / مونتاژ SMD و ساخت Stencil / تلفن: ۰۲۱۶۶۷۳۷۳۲۰ نمابر: ۰۲۱۶۶۷۳۳۴۷۶ یادگیری تخصصی و دانلود رایگان / میکرو مدرن تامین کننده انواع قطعات الکترونیک مخابراتی و پزشکی / ارسال لیست و مشاوره فنی / مونتاژ SMD و ساخت Stencil / تلفن: ۰۲۱۶۶۷۳۷۳۲۰ نمابر: ۰۲۱۶۶۷۳۳۴۷۶ میکرو مدرن تامین کننده انواع قطعات الکترونیک مخابراتی و پزشکی / ارسال لیست و مشاوره فنی / مونتاژ SMD و ساخت Stencil / تلفن: ۰۲۱۶۶۷۳۷۳۲۰ نمابر: ۰۲۱۶۶۷۳۳۴۷۶ میکرو مدرن تامین کننده انواع قطعات الکترونیک مخابراتی و پزشکی / ارسال لیست و مشاوره فنی / مونتاژ SMD و ساخت Stencil / تلفن: ۰۲۱۶۶۷۳۷۳۲۰ نمابر: ۰۲۱۶۶۷۳۳۴۷۶