QUECTEL 1398-3-25 14:35:50 +04:30
Quectel Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی quectel در ایران
Quectel Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی quectel در ایران

معرفی شرکت QUECTEL

شرکت QUECTEL یکی از پیشگامان جهانی تامین کننده انواع ماژول های GSM ، GPRS ، UMTS ، HSPA+ ، LTE و GNSS میباشد. این شرکت در سال 2010 در شانگهای تاسیس و با گسترش دفاتر کاری و خطوط تولید در شن زن چین، آمریکای لاتین، هند، سنگاپور، استرالیا، روسیه، فرانسه، لهستان، تایوان، برزیل، دانمارک، آلمان، مجارستان، ترکیه، کره جنوبی و لس آنجلس ایالات متحده و با تکیه به مجموعه R&D قوی، موفق به کسب مجوز ISO9001 و ISO16949 گردیده است.توانایی های قوی تحقیق و توسعه، تخصص جامع، محصولات متنوع و وجود فلسفه سازگار با نیازهای مشتری، باعث شده است که این مجموعه خود را به عنوان یک برند قابل اعتماد در زمینه ماژول های بی سیم در سراسر جهان معرفی نماید.

زمینه های فعالیت شرکت QUECTEL

شرکت QUECTEL یکی از پیشروترین شرکت های جهان در زمینه ماژول های ارتباطی است. رنج وسیع محصولات که شامل 2G/3G/4G بوده، اخیرا” با اضافه شدن ماژول های هوشمند و همچنین IoT کامل گردیده است. البته ماژول های مکان یاب یا همان GPS و GNSS نیز از دیرباز جزو اصلی محصولات آن بوده است. این شرکت در زمینه اینترنت اشیاء با همکاری همراه اول تست های میدانی زیادی به ویژه در زمینه کنتورهای هوشمند گاز انجام داده است و تقریبا” آزمون های میدانی بطور کامل و با موفقیت به پایان رسیده و پروژه عملا” از نظر فنی وارد فاز عملیاتی شده است.

Quectel Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی quectel در ایران

نمایندگی رسمی شرکت QUECTEL در ایران

شرکت میکرومدرن به عنوان نمایندگی رسمی شرکت QUECTEL در ایران، این افتخار را دارد که با پشتیبانی کارکنان فنی و همچنین دفاتر بازرگانی در چین و هنگ کنگ، نسبت به تامین قطعات اصلی مورد نیاز خطوط تولیدکنندگان اقدام نماید. شما می توانید نسبت به بررسی ماژول مورد نظر خود از وب سایت رسمی این شرکت اقدام و نسبت به استعلام موجودی از شرکت میکرو مدرن و سفارش خرید آن اقدام نمایید …