Simcom 1398-3-25 17:09:39 +04:30
Simcom Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی simcom در ایران
Simcom Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی simcom در ایران

معرفی شرکت Simcom

شرکت Simcom پیشگام در زمینه تامین ماژول های M2M و ارائه دهنده راه حل های ارتباطی در سراسر جهان است. سیمکام یک شرکت متعلق به SUNSEA AIOT بوده و در سال 2002 میلادی تاسیس شده است. این مجموعه به طور کامل متعهد به ارائه انواع تکنولوژی ماژول های بی سیم و راه حل های زمان و مکان در سراسر جهان مانند GSM/GPRS/EDGE, WCDMA/HSPA/HSPA+, CDMA 1xRTT/EVDO, FDD/TDD-LTE, LTE-M(CAT-M1), NB-IoT و تکنولوژی موقعیت یاب ماهواره ای GPS/GLONASS/BEIDOU است.بر اساس آخرین گزارش شرکت ABI Research در طول سه سال اخیر، ماژول های مخابراتی شرکت SimCom رهبری بازارهای الکترونیک جهان را در زمینه M2M به دست گرفتند.

زمینه های فعالیت شرکت Simcom

دفتر مرکزی شرکت Simcom در شهر شانگهای چین واقع شده است. توزیع فروش محصولات و شبکه پشتیبانی فنی این شرکت در سراسر شش قاره در جهان پراکنده شده است. مجموعه Simcom با تکیه بر توانایی های فنی خود میتواند خدمات یکپارچه TIP با بالاترین عملکرد و راه حل های نوآورانه بی سیم را برای مشتریان خود فراهم کند. از مزایای این خدمات میتوان به صرفه جویی در هزینه ها و تسریع زمان عملکرد اشاره کرد. سیمکام علاوه بر مجموعه کامل ماژول های بی سیم، خدمات حرفه ای سفارشی ODM از جمله اندازه گیری هوشمند، مدیریت ناوگان، پیگیری و ردیابی، حفاظت از راه دور پزشکی، حفاظت ایمنی، بخش های نرم افزار نظارت صنعتی را ارائه میدهد. این شرکت در سال 2002 میلادی اولین ماژول GSM / GPRS ITM100 و در سال 2004 میلادی اولین سری از self-design GSM/GPRS module SIM100 را ساخت و برای بازار جهانی ارائه داد. ماژول های شرکت Simcom در سال 2006 میلادی در سطح وسیعی وارد بازار آسیا و شرق اروپا شدند و محموله های ماژول بی سیم آن در رتبه سوم جهان قرار گرفتند.

Simcom Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی simcom در ایران

نمایندگی رسمی شرکت Simcom در ایران

این شرکت در سال 2007 اولین WCDMA ماژول SIM5210 و اولین TD-SCDMA SIM4100 را راه اندازی و در سال 2014 میلادی پیشرفت های زیادی در توسعه ماژول GSM / GPRS بر اساس پلت فرم MTK انجام داد.
با توجه به درخواست تولیدکنندگان و نیاز بازار دانشجویی ایران برای ماژول های مخابراتی Simcom، شرکت میکرو مدرن در سال 2012 میلادی بعنوان اولین شرکت در ایران، موفق به اخذ نمایندگی رسمی این شرکت گردید. کارشناسان فنی و آشنا با ماژول های سیمکام، در مجموعه میکرو مدرن، آماده ارائه خدمات مشاوره ای فنی و یاری در رفع ایراد و برنامه نویسی تخصصی این ماژول ها میباشند. امکان خرید آنلاین و دسترسی سریع و رایگان به دیتاشیت محصولات سیمکام، از وب سایت رسمی میکرو مدرن در اختیار شما عزیزان میباشد.