UBLOX 1398-3-25 14:22:47 +04:30
ublox
Ublox Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی ublox در ایران

معرفی شرکت UBLOX

شرکت ublox در سال 1997 میلادی به عنوان شعبه و بخشی از موسسه تکنولوژی فدرال سوئیس در زوریخ پایه گذاری و تاسیس شد. در سال 1998 میلادی اولین محصول GPS تجاری این مجموعه به منظور استفاده در سیستم ردیاب وسایل نقلیه سنگین، در کشور سوئیس تولید و توسعه داده شد. این مجموعه در سال 2000 میلادی، ماژول گیرنده جی پی اس را برای اولین تلفن همراه دارای جی پی اس طراحی و به بازار الکترونیک ارائه کرد. این شرکت با پشتیبانی مجموعه قوی طراحی، حضور جهانی خود را با تاسیس دفاتر کاری (نمایندگی رسمی) در ایالات متحده آمریکا و آسیا گسترش داد.

زمینه های فعالیت شرکت UBLOX

در سال 2002 میلادی، آقای Thomas Seiler بعنوان یک فرد شناخته شده در عرصه الکترونیک مدیر عامل شرکت ublox شد. موفقیت IPO در بورس اوراق بهادار کشور سوئیس بعنوان یکی از مهمترین دستاوردهای تجاری این مجموعه شناخته شد؛ از همین رو باعث پیشرفت سریع ublox در بازار الکترونیک جهان گردید. این شرکت در سال 2008، اقدام به راه اندازی AMY، بعنوان کوچکترین ماژول GPS در جهان کرد. این شرکت در سال 2011 میلادی، ماژول های CDMA را برای بازار آمریکای شمالی از طریق Fusion Wireless معرفی کرد. این شرکت در سال 2012 با گسترش نمونه کارهای ماژول های multi‑GNSS و گسترش فناوری تراشه بی سیم 4G از طریق خرید شرکت 4M بریتانیا و Cognovo تنوع تولیدات خود را افزایش داد. دو سال بعد با تولید محصولات مرتبط با  فناوری بلوتوث، اولین گام برای راه اندازی فن آوری IP Wi-Fi توسط این مجموعه برداشته شد. در اواخر همان سال نیز، با کمک مهندسان lesswire AG شرکت PRETTL، قابلیت های این شرکت در خصوص محصولات کلیدی بلوتوث خودرو و ماژول Wi-Fi افزایش پیدا کرد.

Ublox Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی ublox در ایران

نمایندگی رسمی شرکت UBLOX در ایران

شرکت ublox در سال 2016 میلادی، دفاتر کاری جدیدی را در شهرهای اوزاکا (ژاپن)، چونگکینگ (چین) و تامپیر (فنلاند) تاسیس کرد. این شرکت به منظور ادامه رشد و پیشرفت کسب و کار، علاوه بر ادامه دادن به گستره وسیعی از محصولات در محدوده دستگاه فعلی با تولید اولین نسل ماژول NB-IoT تلفن همراه SARA-N2 و معرفی آن در خاورمیانه به دنبال کسب بازارهای جدید میباشد.
شرکت میکرو مدرن نیز بعنوان بزرگترین تامین کننده ماژول های مخابراتی در ایران، موفق به اخذ نمایندگی رسمی این شرکت گردیده و تلاش خود را برای تامین درخواست های تولیدکنندگان محترم به منظور رونق بخشی کسب و کار الکترونیک در ایران خواهد کرد. معرفی تخصصی این قطعات و ارائه رایگان اطلاعات فنی و دیتاشیت و خرید آنلاین قدم اول در این راه میباشد.