UTC 1398-3-25 17:19:56 +04:30
Utc Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی utc در ایران
Utc Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی utc در ایران

معرفی شرکت UTC

شرکت UTC در سال 1990 میلادی تاسیس گردید. دفتر مرکزی شرکت یو تی سی در تایوان واقع شده است و دفاتر کاری دیگر آن، در کشور های چین، ژاپن، آمریکا و ترکیه متمرکز شده اند. بدلیل گستردگی دفاتر و مراکز تولید این مجموعه، محصولات این شرکت به راحتی در سرتاسر جهان قابل دسترس علاقمندان الکترونیک و تولیدکنندگان بزرگ میباشد. در دفتر مرکزی این شرکت در کشور تایوان بیش از 300 کارگر در بخش تولید و 40 نفر در قسمت تحقیق و توسعه، و در دفاتر کشورهای دیگر، بیش از 2300 نفر کارگر و 150 محقق مشغول به کار هستند. قایل ذکر میباشد که در سال 2016 میلادی، شرکت UTC درآمد بیش از 331 میلیون دلار داشته است.

زمینه های فعالیت شرکت UTC

شرکت UTC در ابتدا به عنوان یک مجموعه طراحی IC آنالوگ، شروع به کار کرد. در حال حاضر یک تیم بسیار قوی از متخصصان الکترونیک و مکانیک (تحقیق و توسعه) به نوآوری مداوم قطعات و بهبود روش های تولید در این مجموعه میپردازند. ارائه دستگاه ها و قطعات با کیفیت به مشتریان، مجموعه یو تی سی را در مسیر پیشرفت تولید IC قرار داده است.
در سال 1995 میلادی، شرکت UTC به تنهایی تصمیم به راه اندازی یک خط تولید مستقل گرفت و در همان سال این شرکت دو wafer fabs و یک کارخانه بسته بندی IC راه اندازی کرد که از طریق آن قادر میباشد بهترین  IC ها با کیفیت و اجزای گسسته را برای برآوردن نیازهای مشتریان داخل چین و سایر نقاط جهان فراهم کند. از اقدامات شرکت UTC میتوان به ایجاد کردن IDM، طراحی، ساخت، بسته بندی و فروش مدار نیز اشاره کرد.

Utc Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی utc در ایران

نمایندگی رسمی شرکت UTC در ایران

مدت زمان تولید تا خروج محصولات شرکت UTC از کارخانه بسیار کوتاه و جالب توجه و قیمت تولیدات آن نسبت به سایر شرکت های مشابه بسیار پایین میباشد. تنوع محصولات این شرکت به خصوص سری IC های آن بسیار زیاد و میتواند پاسخگوی نیازهای مشتریان خود در سرتاسر دنیا باشد. شرکت UTC با داشتن تیم تحقیق و توسعه قوی (R&D)، سفارشی سازی و پشتیبانی فنی، پیشرفت فراوانی در بازار الکترونیک جهانی داشته است.
شرکت میکرو مدرن با در اختیار داشتن کارشناسان فنی، آماده ارائه محصولات UTC به مشتریان و تولیدکنندگان محترم، و راهنمای بهره برداری از قطعات این شرکت میباشد. علاوه بر این، با فراهم سازی بستر فروش آنلاین، شما قادر هستید در سریع ترین زمان ممکن، اطلاعات فنی و دیتاشیت موردنیاز خویش از قطعات یو تی سی را مطالعه و آنها را بصورت آنلاین خرید فرمایید.