YIC 1398-3-25 17:14:01 +04:30
Yic Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی yic در ایران
Yic Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی yic در ایران

 

معرفی شرکت YIC

شرکت YIC در سال 1994 میلادی با مرکزیت تایوان (وب سایت رسمی www.yic.com.tw) و با هدف تولید ماژول های مخابراتی به منظور عرضه برای تولیدکنندگان قاره آمریکا و آسیای شرق، تاسیس شد. کارخانه اصلی این مجموعه عظیم در کشور چین و در شهر Yantai و تولید کننده بیش از صد و پنجاه میلیون قطعه یا محصول کامل مخابراتی در سال میباشد. شرکت YIC دارنده گواهینامه بین المللی ISO 9001/14001 و همچنین عضو ناظر انجمن صنایع کوارتز تایوان (QIAT) است. این شرکت به واسطه پشتوانه قوی فنی و مالی، سرمایه گذار PANRAM در بورس اوراق بهادار تایوان نیز میباشد.

زمینه های فعالیت شرکت YIC

استراتژی توسعه محصول شرکت YIC تایوان، تولید کننده تخصصی محصولات و قطعات حرفه ای فرکانس کنترل RF و ماژول های کاربردی GPS میباشد. تولید انواع آنتن های GSM، GPS، GNSS در مشخصات فنی بسیار متنوع و اشکال کاربردی در زمینه های مختلف دیگر زمینه کاری اصلی این مجموعه بسیار عظیم میباشد. شرکت YIC با تکیه بر سیاست پیشرفت تخصصی، در حال حاضر بعنوان نمونه، تامین کننده Notebook , Camera برای برند GIGABYTE یا Automotive ,Parking Sensor برای برند NISSAN یا Monitor & Control Card برای برند IBM  یا Tablet ,USB to LAN  برای برند LG و … میباشد. ایجاد مشتریان رقابتی در کنار ارائه قطعات با کیفیت بالا و خدمات با قیمت مناسب، باعث بوجود آمدن همکاری های بلند مدت با برندهای شناخته شده برای این شرکت شده است.

Yic Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی yic در ایران

نمایندگی رسمی شرکت YIC در ایران

شرکت میکرو مدرن به واسطه سابقه همکاری ادامه دار با مجموعه های خاص و شناخته شده کشور تایوان و چین، اقدام به مذاکرات مفصل و اخذ نمایندگی انحصاری شرکت YIC در کشور عزیزمان ایران با محوریت تامین قطعات مخابراتی ارزان و باکیفیت نموده است. تلاش میکرو مدرن فراهم نمودن اکثریت قطعات این شرکت بعنوان نمونه برای عرضه به مشتریان جدید و همچنین تامین تعداد بالای انواع ماژول های مخابراتی، آنتن و کریستال میباشد. در بخش ارسال لیست و مشاوره فنی وب سایت رسمی میکرو مدرن میتوانید درخواست های تعداد و نمونه خود را برای همکاران ما ارسال تا نسبت با تامین آنها اقدام شود.