YUANZE 1398-3-25 17:28:16 +04:30
Yuanze Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی yuanze در ایران
Yuanze Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی yuanze در ایران

معرفی شرکت YUANZE

شرکت Dongguan Yuanze Electric Co یک مجموعه پیشرفته متخصص در زمینه تحقیق، توسعه، مهندسی، ابداع، تولید و بازاریابی انواع رله در چین میباشد. انواع رله قدرت، رله خودرو، رله سیگنال، رله قفل مغناطیسی و ... از جمله تولیدات این مجموعه قدرتمند میباشد. این مجموعه با سرمایه گذاری قابل توجه در سال 2005 میلادی در استان گوانگدونگ در کشور چین بعنوان برترین تولید کننده قطعات الکترونیک در جهان در فضای بسته با وسعت بیش از 10000 متر مربع تاسیس و راه اندازی گردید. در حال حاضر این مجموعه شامل بیش از 400 نفر پرسنل فنی و 50 نفر تکنسین تحقیق و توسعه بیش از 130 میلیون رله در سال تولید میکند. از نکات جالب توجه در عملکرد این مجموعه عظیم، تولید بیش از 47 سری انواع رله میباشد.

زمینه های فعالیت شرکت YUANZE

حضور نیروهای متخصص با تحصیلات عالی در مجموعه تحقیق و توسعه این شرکت، منجر به ثبت چندین اختراع ملی برای این شرکت شده است. وجود سیستم تضمین کیفیت، دستیابی به استانداردهای ISO9001: 2008، اخذ گواهینامه های رسمی UL و CUL و CQC و تولید بر اساس قوانین ROHS و REACH باعث تمایز این مجموعه در میان انبوه تولید کنندگان انواع رله در بازار جهانی شده است. سیاست سازمانی شرکت Yuanze، مبتنی بر مسئولیت پذیری، اصول و قواعد برای اصل کار و مدیریت کیفیت و اصل تسلط بر آینده میباشد. تلاش این مجموعه بر پیاده سازی برنده شدن با کیفیت برتر در بازار میباشد. این شرکت، به طور مداوم به دنبال اقدامات کنترل کیفیت (تریلیت، دوگانه کنترل) میباشد و همواره تلاش میکند با معرفی تجهیزات پیشرفته، تقویت مبادلات تکنولوژیکی و سازماندهی و آموزش کارکنان بخش های مختلف در دوره های نظری و عملی، کسب و کار خود را توسعه دهد.

Yuanze Product / میکرو مدرن نمایندگی رسمی yuanze در ایران

نمایندگی رسمی شرکت YUAZNE در ایران

در کنار صادرات محصولات این مجموعه به ژاپن، ایالات متحده آمریکا، اروپا، شرق میانه و آسیای جنوب شرقی با تکیه بر پارامترهای قیمت مناسب و رقابتی، تحویل دقیق و خدمات پس از فروش حرفه ای، شرکت میکرو مدرن نسبت به اخذ نمایندگی انحصاری Yuanze در ایران، بعنوان اولین نمایندگی رسمی در خاورمیانه اقدام نموده است. در راستای همین امر، رله های این شرکت با امکان تامین تعداد بالا و اصل ثبات کیفیت در گذشت زمان، برای ارائه به تولیدکنندگان انواع بردهای الکترونیک فراهم شده است.